“Suriye Halkı Ne İstiyor? Biz ne Yapmalıyız?” Konferanslarının Erzurum Ayağı Da Allah’ın İzniyle Gerçekleştirdi (15.09.2012)

Suriye kıyamına düzenlediği konferanslar, paneller, basın açıklamalarıyla destek veren KöklüDeğişim; Türkiye genelinde başlattığı “Suriye Halkı Ne İstiyor? Biz ne Yapmalıyız?” konulu konferans serisinin Erzurum ayağını da Allah’ın izniyle başarıyla gerçekleştirdi.

 

İlginin ve duyguların yoğun olduğu konferans, insanların göz yaşlarını tutamadığı ve duyguların sel olup aktığı bir ortama ev sahipliği yaptı.

 

Cüneyt Kılıç kardeşimizin Kur’an tilaveti ile başlayan ve daha sonra sinevizyon gösteriyle devam eden konferansta, özellikle sinevizyonun ardından duygular zirveye çıktı.

 

Konuşmacı olarak konferansa katılan Sayın Zeynel Acar, Suriye meselesini ele alan konuşmasında Hilafet’e olan özlemi dile getirdi ve inşaallah kutlu şafağın yakın olduğunu söyledi.

 

Zeynel Acar’ın ardından dua için Ferhat İncekan kürsüye geldi. Katılımcıların iştirak ettiği dua ile Konferans nihayete erdi.

 

Kaynak: Köklü Değişim Dergisi