- Basın Açıklaması -

Ümmet, Kuzey Veziristan'da Askeri Operasyonların Başlatılmasını Reddeder

Jeo Biden, Medyadan Kaçmasının ve Yöneticileri Bitap Düşürmesinin Ardından Aceleyle Ülkesine Döndü

 

No: PK–BA–2011–RSY–TR–0001

 

H. 09 Safer 1432
M. 13 Ocak 2011

 

Gazetecilerin hiçbir soru sormasına izin verilmediği gürültülü basın toplantısının ardından Amerikan Başkanı Yardımcısı Jeo Biden, ülkesine kaçtı. Medya, onun kaçışı ile ilgilenmesin diye Banu Mescidi'nde şiddetli bir patlama meydana getirildi ve medya da bu patlamayı genel bir alanda yapılan bir intihar eylemi olarak verdi. Bu sırada ise yöneticiler, Pakistan'ın tek başına Kuzey Veziristan'da her türlü askeri operasyonu yapabileceğini teyit ederek Amerika'ya olan köleliklerini ve dostluklarını vurgulamaya devam ettiler. Sanki daha önceki operasyonları Pakistan kendi başına yapmış!!

 

Nitekim daha önce Wikileaks internet sitesinin yayınladığı belgeler, yöneticilerin ve muhalefetin adamlarının aşağılık bir şekilde Amerikalı efendilerine nasıl yalvardıklarını ifşa etmesine rağmen bu skandaldan sonra sanki bağımsızlarmış gibi konuşup duruyorlar!!

 

Bu yöneticilerin sorunu, Taliban Hareketi tarafından bir kadına had uygulandığını video görüntüleri yayınlamak, mescitler, İslami üniversiteler ve büyük pazarlardaki patlama eylemleri ve ordu komutanlığına saldırılması… gibi bayatlamış kozları kullanmalarına rağmen Kuzey Veziristan'da yeni operasyonlar yapmaya niyetli olduklarını Müslümanlara nasıl haklı göstereceklerini bilmemeleridir. Hükümetin sihirli şapkasında başka yeni bir aldatma kaldı mı acaba?!

 

Hükümetin sorunu, Pakistan halkının Amerikalılar gibi siyaseten saf olmamasıdır. Bu nedenle onları aldatmak zordur. Diğer taraftan hükümet, kış mevsiminde elektrik üretimini 300 megabayt düşürerek suni bir sorun üretti ki bu, yöneticilerin hıyanetini bir kez daha ispatlamıştır.

 

Hükümet, insanların hayatını cehenneme dönüştürmek için insanların doğalgazını kesmeye başladı ki böylece insanların kendilerine kurulan komploları düşünmeye yeterli vakitleri olmasın. Bu olayların ortasında yöneticiler, hala bizleri Amerikalıların kuyruklarına takılmanın gerekliliğine ikna etmeye hırs göstermekteler. Zira 50 milyar dolar zarar edilmesine, 30,000 bin insanın ölmesine, Afganistan ve Keşmir'in yalnız bırakılmasına rağmen bizleri, Amerika'nın Afganistan'da Hindistan yanlısı bir hükümet kurmasını engellemeyi başardıklarına ikna etmeye hırs göstermekteler. Şimdi bu, parlak bir zafer mi?!!

 

Yöneticileri uyarır ve onlara deriz ki: İnsanlar, Kuzey Veziristan'daki askeri operasyonları asla kabullenmeyeceklerdir. Zira insanların Müslümanın Müslüman kardeşini öldürmesini kabullenmesi imkansızdır.

 

Artık Pakistan silahlı kuvvetlerindeki muhlislerin bu zavallı yöneticileri alaşağı etme, yaralı Amerikan akbabasının işini bitirme yönünde somut adımlar atmasının zamanı gelmiştir. İşte bu somut adım, Amerika'nın bölgedeki varlığını yok etmenin de ötesine geçerek tüm dünyayı Amerika Birleşik Devletleri'nin şerrinden kurtaracak olan Hilafettir.

 

Bu Basın Açıklamasını İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız!