- Basın Açıklaması -

Ey Hain Yöneticiler Ne Zamana Kadar Amerika'nın Kuyruğuna Takılmaya Devam Edeceksiniz?!

Kiralık Amerikan Katiller, Lahor Şehrinde Güpegündüz İnsansız Uçak Saldırılarına Benzer Şekilde Üç Vatandaşı Öldürdü

 

No: PK–BA–2011–RS–TR-0003

H. 24 Safer 1432

M. 28 Ocak 2011

 

Pakistan Hükümeti, Blackwater Şirketi'nin alenen patlamalar gerçekleştirmesine ve insanları kaçırmasına izin verdi. Zira dünkü olay Pakistan Hükümetinin hain yöneticilerinin, Amerikalılara güpegündüz katliam yapma sözü verdiğini göstermiştir. Halkına ihanet etmede eşine ender rastlanan Pencab Eyaleti Başbakanı, katili gizlemek için polisi kullanarak gerçek Amerikan katilini kurtarmak için elinden geleni yaptı. Zira polis, alelacele "kurban" gençlerin fakir mahallelerden birinden olduğunu ve olaydan onların sorumlu olduğunu açıkladı. Ne ilginçtir ki hiçbir kimse niçin kurşunlar alınlarına değil de başlarının arkasına sıkıldı diye sormadı? Ayrıca hiçbir kimse Amerikalı katilin, kurşunları yan camlardan değil de arabanın ön camından sıktığının nedenini öğrenmeye çalışmadı? Oysa bu Amerikalının soygun olduğunu iddia ettiği bu tür olaylarda genellikle kurşun, yan camlardan sıkılır!! Keza bu Amerikalının öldürdükten sonra kurbanların resimlerini niçin çektiğini hiçbir kimse önemsemedi?!

 

Bu öldürme olayları akıllarımıza Blackwater'ın dilediğini öldürdüğü ve hiçbir ceza almadığı Irak hatıralarını getirmektedir. Varit olan soru şudur: Pakistan Hükümetinin işlemediği iğrenç bir eylem kaldı mı?! Pakistan'ın iktidar partilerinin yanı sıra "dost muhalefetin" üzerinde ittifak ettiği bundan daha büyük bir hıyanet kaldı mı?!

 

Demokrasiyi koruyan kafir sistem, kiralık katilleri koruyarak kendisini ifşa ettiği gibi şimdi de diplomat vizesi ile değil de turist vizesi ile girmesine rağmen Cenevre Sözleşmesi kılıfı altında bu katili korumanın planlarını yapmaktadır. Dolayısıyla bu kişi, onların kendi kanunlarına göre bile diplomatik dokunulmazlığa sahip değildir.

 

Ey Müslümanlar!

Üç Müslümanın Katledilmesi Harekete Geçmeniz İçin Yetmez mi?!

 

Bu yöneticileri alaşağı etmek için hem sizler hem de otoritenin gerçek sahipleri olan Pakistan'ın şanlı silahlı kuvvetleri kıyama kalkınız ve Pakistan sokaklarını doldurunuz.

 

Ey Pakistan Ordusundaki Erler ve Subaylar! Müslümanlara yönelik toplu imha operasyonlarına şahit olurken kışlalarınıza çakılıp oturacağınıza kalkınız ve görevinizi yapınız. Hain yöneticileri alaşağı ediniz ve Hilafeti kurması için Hizb-ut Tahrir'e nusret veriniz. Zira Amerika'yı bölgeden çıkarmamızı sağlayacak yegane yol budur. Aksi takdirde zillet bu ülkeyi terk etmeyecektir.

 

Bu Basın Açıklamasını İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız!