- Basın Açıklaması -

Hizb-ut Tahrir / Pakistan, Yüz Binlerce Masum Müslümanın Katledilmesinden Sorumlu Olan İngiltere'nin Başbakanının Ziyaretini Kınar

 

No: PK–BA–2011–RS–TR-0008

H. 02 Cumadel Ula 1432

M. 05 Nisan 2011

 

Hizb-ut Tahrir, İngiltere Başbakanı David Cameron'un Pakistan ziyaretini kınar. Pakistan'daki Müslümanlar, hem Amerika'yı hem de İngiltere'yi düşmanları olarak görmektedirler. Zira Pakistan'ın içişlerine müdahale ederek Pakistan'daki yangını tutuşturanlar bu devletlerdir. Ayrıca Cameron, tek başına gelmeyerek yanında istihbarat başkanı büyük casusu da getirdi. Bu da İngiltere'nin Amerika gibi Pakistan'a karşı casusluğa ortak olduğunu göstermektedir.

 

Afganistan, Irak ve diğer İslam beldelerindeki Müslümanların katledilmesinde Amerika'nın yanı sıra aynı oranda sinsi İngiltere de sorumludur. Hindistan'da İslamî yönetime son veren ve orada on binlerce Müslümanı katleden İngiltere'nin bu cürümü, Müslümanlara karşı ilk ve son cürümü değildir. Bilakis koalisyon güçlerinin yardımıyla Osmanlı Hilafet Devleti'ni yıkan ardından İslam beldelerini ellinin üzerinde küçük devletçiklere parçalayan ve Siyonistlerin iki kıblenin ilki olan (Mescid-i Aksa'ya) hakim olmasını kolaylaştıran bizzat İngiltere'dir. Dolayısıyla "İsrail", İngiltere'nin gayrimeşru çocuğudur ve bu güne kadar da Filistinli Müslümanları katletmesinde Yahudi varlığına destek vermiştir. Büyük İngiliz imparatorluğu çökmesine ve yok olmasına rağmen hala siyasî cephede devletlerarası komplolar kurmaya son vermemiştir. Tüm bunlar, Müslümanları İngiltere'ye karşı öfkelendirmektedir.

 

İngiliz Hükümeti bilmez mi ki Pakistan'daki Müslümanlar, kendisinden nefret ediyorlar, İngiltere'nin ülkelerinin işlerine müdahale etmesine son vermesini istiyorlar ve Pakistanlı Müslümanların bölgede fiilen yok olan İngiliz nüfuzunu nihai olarak bitirecekleri o gün hiç de uzak değildir. Bunu da Hilafeti yok etmesi ve Müslümanları katletmesi rolünden dolayı İngiltere'ye hesaba çekecek Hilafet Devleti'ni kurarak yapacaklardır.

 

Bu Basın Açıklamasını İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız!